Poziv građanima: U nedjelju akcija čišćenja gradskog izletišta Ilinčica

Atletsko rekreativni klub „Rekreativci“ Tuzla u suradnji s Planinarskim društvom Konjuh Tuzla i JKP „Komunalac“ Tuzla, nedjelju, 31. marta 2019. godine organizuje akciju čiščenja Ilinčice.

– Akcija predstavlja nastavak aktivnosti našeg Kluba na podizanju svijesti građana o zdravom načinu života i čistoj i zdravoj životnoj okolici. U tom pogledu pozivamo sve naše članove kao i sve zainteresirane građane koji žele dati svoj doprinos da se putem naše stranice prijave radi daljih uputa oko organizacije i realizacije najavljenih aktivnosti – saopšteno je iz ARK Rekreativci.

Planirano okupljanje učesnika u akciji je  u 8.30 sati na parking platou na Ilinčici.


Poštovani posjetioci web portala Tuzlanska Republika: Pozivamo vas da pratite sadržaje naše Web stranice i putem Facebooka. Sadržaje Tuzlanske Republike možete pratiti i komentarisati like-ovanjem našeg Facebok Pagea na linku https://www.facebook.com/TuzlanskaRepublika/ . Hvala što pratite naš web portal.